Projekty v školskom roku 2013/2014

V školskom roku 2013/2014 sme sa zapojili do viacerých projektov. V projekte modernizácia vyučovania v ZŠ sme dostali výpočtovú techniku v hodnote 5166,- EUR. V projekte modernizácia vyučovania v MŠ sme dostali výpočtovú techniku v hodnote 1960,-EUR. V projekte modernizácia vyučovania cudzích jazykov sme dostali výpočtovú techniku v hodnote 4977,7 EUR. Z Karpatskej nadácie na výstavbu detského ihriska sme dostali 4704,-EUR.

V šk.roku 2013/2014 sme v týchto projektoch pokračovali. ZŠ s MŠ Kolbovce v júni 2010 navštívila štátna tajomníčka MŠSR Mgr.Bibiána Obrimčáková v doprovode poslancov NRSR pánov MUDr. Obrimčáka, Ing. Krajkoviča a Ing. Martináka.

Škola je zapojená do nasledujúcivh projektov:

• Otvorená škola
  • Infovek
  • Digitálny štúrovci
  • Európa v škole
  • Modernizácia vzdelávania v ZŠ a MŠ

Chceli sme sa zapojiť aj do projektov Otvorená škola – výpočtová technika a šport. Tiež sme sa chceli zapojiť do projektu revitalizácia a modernizácia školských jedálni , ale v tomto roku MŠSR nevypísalo výzvu. Reagovali sme na výzvu MŠSR , na europrojekt zameraný na vzdelávanie rómskej komunity. Náš projekt prešiel do druhého kola ,lenže nebol vybraný. Na výmenu okien a na zateplenie fasády sme dostali z MŠ SR z kapitoly bežné výdavky 100 000,-EUR.